Misia

Misia jest psią seniorką która przez ostatnie miesiące nie wychodziła z małego mieszkania w Centrum Warszawy... Suczka egzystowała w ciemnym i skrajnie brudnym mieszkaniu, ponieważ nie wychodziła na dwór - musiała załatwiać się w środku. Podłoga mieszkania pełna była odchodów i moczu psa... a także butelek po alkoholu.
Misia jest bardzo przyjacielską i spokojną sunią, która kocha ludzi i nie ma problemów w kontaktach z innymi psami. Ma około 10 lat i waży. Jest czysta i pięknie chodzi na smyczy. Czekają ją jeszcze zabiegi z powodu wcześniejszych zaniedbań. Misia przebywa w domu tymczasowym w Warszawie, gdzie można ją poznać osobiście!

Cześć, jestem Misia! To prawda, jestem już seniorką, ale za to bardzo radosną i pełną chęci życia! Los mnie nie rozpieszczał. Kiedyś byłam już bezdomna. Potem przez wiele lat żyłam ze swoim panem, który niestety ostatnio przestał się mną zajmować. Przez wiele miesięcy nie wychodziłam z mieszkania, w którym mieszkaliśmy. Egzystowałam w brudzie i własnych odchodach. Byłam chora. Aż w końcu ktoś po mnie przyszedł i zabrał z tego koszmaru. Zobaczyłam słońce, trawę i nowych ludzi, którzy się mną teraz opiekują. Dziś jestem już prawie zdrowa :) Przebywam w domu tymczasowym w Warszawie gdzie świetnie sobie radzę! Pięknie chodzę na smyczy i bardzo lubię spacery! Potrafię pokonać schody. jestem czysta i cicha. Zostaję sama w domu! Uwielbiam spotykać nowe pieski, do wszystkich merdam ogonem :) W domu mieszkam z drugim pieskiem i świetnie się dogadujemy! Mieszkam w Warszawie i tu szukam domu stałego.